KOUČINK

Jmenuju se Kuba.

 

     O silový trénink a zdravý životní styl se zajímám přibližně od roku 2011. Prvních několik let byla tréninku naprostá ztráta času. Měl jsem pocit, že trénování není žádná věda a že se vše naučím z videí na youtube. Nebylo tomu tak a po první vlně začátečnických přírůstků jsem dlouhou dobu stál na místě.

 

     Nejsem obdařený skvělou genetikou, nejsem od přírody silný, ani svalnatý. A za to jsem dodnes vděčný. Že to nikdy nešlo samo a já byl donucen trénink studovat. Zajímat se, jak lidské tělo funguje, jak ho přinutit adaptovat se na zátěž a sílit. Musel jsem těžkou cestou přijít na to, že zdraví je vždy na prvním místě a že nedostatečná mobilita, dysbalance, bolavé klouby a záda jsou těmi největšími překážkami v progresu. Nebyl to okamžitý proces, trvalo to roky vlastního tréninku, kufry knih, víkendy strávené na seminářích, trenérskou školu a léta praxe jako trenéra, abych se dostal tam, kde jsem. Na místo, kde dokážu pomoci nejen sobě, ale i ostatním.

 

Neztrácej čas, neuč se cvičit z youtubu, nebuď jako já.

REFERENCE

Sandra

Za pár dní tomu bude rok, co chodim na tréninky ke Kubovi. Přišla jsem s nejslabšíma nožkama pod sluncem a nebyla schopná udělat dřep s 12kg kettlebellem. Vršek na tom byl o něco líp, díky roku a půl pole dance. Teď jsem nedávno omylem zjistila, že zvládnu pistol squat (no zatim teda šerednej). A zvedla jsem 110 kg. A dám TGU s 28kg. Jo a shyb s +10 kg. A bavěj mě stojky, dřív mě děsily. Teď to vypadá, že se jenom vytahuju (proto taky nemluvim o mym dřepu), ale pro mě je to doufám spíš začátek a hlavně nic z toho bych nezvládla bez Kubovo vedení. Teď mi bylo 30, asi tak 27 let jsem se skoro vůbec nehejbala, na střední jsem si dokonce u doktorky vymodlila omluvenku z tělocviku a když jsem se zkusila v posledních letech nějak pohnout, bylo to většinou utrpení, nedávalo to smysl a výsledky nikde. Teď jsem v Aréně 4x týdně, děsně mě to baví, přestaly mě bolet záda, no samý skvělý věci.. Prostě když Kuba pro pohyb takhle nadchnul mě, kdysi totálního odpůrce všech sportů, musí nadchnout fakt kohokoliv. Doporučuju velmi!

1 / 4

Please reload

CENÍK
Soukromá lekce
 
10 lekcí
Programing
*Cena nezahrnuje vstupné. To je ale při lekci se mnou zleveněné na 120kč, nebo můžeš použít Multisportku.
 
800kč/hod, 1400kč/2hod
700kč/hod
 
1800kč/měsíc