PROGRAMING

Pro koho je programing určený?

Pokud stojíš o moje vedení, ale jsi z daleka a nemáš možnost pravidelně docházet na soukromé lekce, je pro tebe programing vhodná volba. 

Pro koho píšu programy?

Většinu programů píšu pro běžné lidi, kteří mají práci, rodinu, nebo chodí do školy a zvedají hlavně kvůli zdraví, síle, fyzičce a samozřejmě i kvůli zdravě vypadajícímu a silnému tělu. Taky ale pomáhám sportovcům, pro které je zvedání doplňkový sport a nakonec se samozřejmě starám o ty, pro které je zvedání hlavní koníček a chtějí se v něm posouvat do nekonečna a ještě dál.

Jak začít?

Nejdřív tě potřebuju vidět. Zjistit, jak se hýbeš, jaké máš rozsahy v kloubech, jak umíš používat břicho, zadní řetězce, jakou máš techniku základních cviků a jestli vůbec umíš správně dýchat. Taky spolu probereme, co máš za sebou ve sportu, jaká zranění, bolesti a dysbalance tě trápí. Tento bod je zásadní a nedá se obejít. Takže je potřeba jedna, ale zpravidla spíš víc úvodních hodin naživo (počet hodin je daný tím, jak na tom jsi a jak zvládáš techniku základních cviků).

Jak to probíhá?

Po tom, co určím, kde se v tréninku ocitáš a na čem je třeba makat, napíšu program. Samozřejmě, že co nejvíc zohledním tvé cíle, ale pořád bude program plný i věcí, které já uznám za vhodné a důležité. Takže se nediv, pokud ti ve tvém striktně trojbojařském tréninku přibude rozcvička na mobilitu ramen, zápěstí a že si budeš před tréninkem opakovat brániční dýchání. 

Reporty, kontrola techniky a konzultace

Trénink ti budu psát do online excelové tabulky. Pokud se jmenuješ Dana a zvedáš strašlivé rakety, může to vypadat třeba takto:
V tabulce budeš mít i jasně určenou rozcvičku a aktivace před tréninkem.

Každý týden mi budeš psát stručný report o tom, jak který den a cvik šel. Jaké byly rezervy, pocity, apod. K tomu je třeba posílat tři videa cviků, u kterých ti budu komentovat techniku. Taky je dobré se jednou za 1-2 měsíce vidět naživo na soukromou lekci.

Díky téhle naší společné interakci budu mít perfektní přehled o tom, jak se věci vyvíjejí a jak na tebe co funguje. Tento styl spolupráce nese daleko lepší výsledky než zažitá klasika ve stylu "tady máš program a za tři měsíce ahoj", hlavně proto, že jsem v tom "s tebou".

Kolik programing stojí?

Za programing si beru 2000 korun měsíčně. Na soukromé lekce máš při programingu slevu a jedna tě vyjde na 1000 korun. Pokud onemocníš nebo jedeš na dovolenou, je možné si předplatné posunout. Posunout jde minimálně o týden naráz a maximálně čtyři týdny v roce.

Pro více informací mě můžeš kontaktovat na kubazvedazelezo@gmail.com