TURECKÝ VZTYK Á LA MAJDA

February 22, 2016

 

 

 

     O Majdě jsem vám už psal, bylo to v tomto článku ->https://goo.gl/bkNQW4 a učila se tenkrát svůj první klik. Teď jich dá v pohodě 7, v nepohodě 10. Za dva měsíce to docela ujde, ne? Ono to tak bývá, když člověk trénuje pětkrát do týdne, má jasné cíle a kvalitně navržený jedinečný osobní tréninkový program šitý na míru (trocha podprahové reklamy ještě nikoho nezabila).

 

     Teď se hlásím s jejím tureckým vztykem (TGU). Cíl byl jasný. Zdolat 24kg kouli. 20-24kg na TGU jsou čísla, která pokládám za ultimátní test mužnosti pro každou ženu, co to s kettlebelly myslí vážně. Už po první překonané dvacetčtyřce ale bylo jasné, že konečná stanice je někde trochu jinde, a tak se jelo dál.

 

     Kdo TGU zná a dělá, asi pochytí, že tohle není úplně běžné provedení. Majdy TGU je vypiplané na míru. To si udělala sama. A doporučuji to všem. Experimentovat a hrát si s provedením. Občas v dolní pozici rozhodit nohy do jiného úhlu, dát chodidlo do jiné vzdálenosti od zadku, pokusit se nějaký pohyb vnímat jinak, snažit se vypilovat nebo obejít svoje slabé místo, zatnout jiný sval a nebo třeba všechny, hrát si s tempem, dýcháním, mačkáním madla, nastavením koule na předloktí, leháním. Je to tvůj cvik. Žádní dva lidé nejsou stejní a ani žádné dva turecké vztyky by neměly být totožné. Čím víc budeš mít TGU zmáklé, tím víc zvládneš vnímat a bavit se maličkostmi. Právě tohle byl stav, kdy mě TGU opravdu okouzlilo.

A odměna za piplačku je jasná, zdraví, krása, síla, technika.

 

Najdi si mě taky na facebooku, odměním se super obsahem.

 

Pro původní článek klikni SEM!

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle