CHCETE VIDĚT, JAK TRÉNUJU?

June 30, 2016

PŮVODNÍ VIDEO ZDE!

 

 

Dnešek měl být zaměřený především na mrtvé tahy. Asi to tak přes všechny ty dřepy nevypadá, ale je to tak :D

 

STOJKA 
První na pořadu dne je práce na stojce, ta mi šla poslední dobou do kelu (linka, výdrž i náskok), takže jsem se rozhodl jí dát zase trochu víc lásky. Před každým tréninkem trénuji kapacitu u stěny, pak baalnc u stěny a když je bůh stojek milostiv, tak i balanc v prostoru.

 

DŘEPOVACÍ ROZCVIČKA
Na videu jde vidět jen malá část toho, co v dřepovací rozcvičce děláme. Tenhle náš systém poslepovaný z X dalších systémů se nám skvěle osvědčil pro mobilitu potřebnou pro dřep.

 

ČELNÍ DŘEP
Čelní dřep zde používám na zahřátí před mrtvým tahem. Mám pocit, že dobře prohřeje záda a připraví tělo na náročnější mrtvoly.

 

MRTVÝ TAH SE STOPKOU
Geniální pro ty z vás, kdo bojují s odlepením činky od země. Se stopkami jsem v programu teprve začal, váha i délka stopky se tedy budou zvyšovat.

 

DŘEP OTM
OTM znamená On The Minute - nástup každou minutu. Skvěle prověří silovou výdrž. Pauzy kolem 20-30 sekund a deset sérií dřepů po pěti opakováních vážně docela zadýchají. (dnes nástup jednou za 75s, nožičky už jsou z tréninků unavené, tak jsem jim dal oraz, příště zase OTM a asi i větší váha)

 

KETTLEBELL SWING
Geniální rozvíječ posterior chain (záda, prdel, hamstringy) a dynamiky. Zařazuji 10x10 OTM, momentálně s bestií (48kg)

 

BOSU
A samozřejmě bosu, nesmíme zapomenout na bosu. Je tu nějaký odborník, co by mi poradil s technikou? Nejsem si úplně jistý, zda to dělám dobře. Každopádně zápal do věci mám myslím na jedničku.

 

 

Najdi si mě taky na facebooku, odměním se super obsahem.

 

Pro původní článek klikni SEM!

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle