VYDATNÁ STIMULACE CHODIDLA?

July 31, 2016

 

Netuším, který certifikovaný korporát vyrobil tenhle foam roller, ale vážně si ho užívam.

Dovolenkuju u rodičů na chatě. Chtěli po mě pomoct zamlátit pár kůlů do země, že už jsou jako stařičtí. To ale není pointa. Pointa je, že jsem se musel navléknout do roky starého „chatového“ oblečení. 

Velmi brzy přišla nevraživost, ba dokonce i náznak trudomyslnosti. Nejdřív jsem myslel, že to je jen prací a že jsem prostě líný zlý hoch. Pak mi ale došlo, že se nemůžu hýbat.

Ve starých gatích se mi nedařilo dostat do dřepu, aniž by mi vznikl kráter na prdeli, udělat plný krok, aniž bych cítil restrikci. V triku nešlo přes hrudník dýchat, v botách mě pálila chodidla.

A tak šlo oblečení dolu. Kus po kuse. Upnuté kalhoty vystřídaly volné kraťasy, upnuté triko jsem vyměnil za XL kousek po tátovi, boty letěly do kouta.

Nejvíc jsem si užíval schody ze starých pražců, co tu máme. Na nich jsem semi-erotickou sebemasáží klenby strávil až znepokojivé množství času.

Teď tu sedím u ohně, po dni stráveném bos a svobodný. Klenba krásně unavená a pořád si užívám chlad a vjemy ze země. Možná ještě silněji, než vůni masa a debatu, co nad táborákem probíhá. Tak intenzivní pocit to je.

Občas prostě sundejte boty a proběhněte se bosky po přírodě. Vyměňte slim-nefit džíny za tepláky a upnuté triko za něco méně metroušského. BOMBA.

 

Pro původní článek klikni sem!

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle