ŽE MI V DENÍKU CHCÍPL PES? DŘEPY KAŽDÝ DEN!

August 5, 2016

 

Ok, uznávám, že jsem poslední dobou nebyl úplně majákem důslednosti a můj deník byl vybílenej jak hospoda po silvestru.

Nemá to žádný hlubší důvod, byl jsem prostě líný prase. Stejně jsem se ale úplně neflákal. Rozjel jsem program Squat Every Day od chlapíka jménem Cory Gregory.

Není to moje první zkušenost s programem tohoto typu. Mám už za sebou The Bulgarian Method a Easy Strength. Stejně má ale tenhle rozpis něco do sebe.

Program je přesně o tom, o čem se zdá. Prostě se dřepuje. Každý den. Bez výmluv. Občas sice přijdou “temné časy”, kdy je člověk rád, že ve zdraví překoná zvednutí ze židle a trénink je to poslední, na co má chuť. Ale slabost se nepřipouští a vzdát trénink ještě než začne mi přijde jako oblíkat kalhoty, když je brod ještě daleko. Nebo jak to bylo.

“Neposlouchej svoje tělo, tělo ti lže” - tenhle citát mi hraje v hlavě pořád dokola, když se mi chce nejmíň. A je to tak. Ty nejhorší dny a stavy zatím vždy následovaly nejlepší tréninky.

Kam mě dřepování každý den dostane? Možná na vozík, možná o pár kilo nahoru na dřepu. Každopádně se ale jedná o výborný trénink hlavy. Člověk musí naprosto nekompromisně a bez výmluv makat. Každý den. I v temných časech.

Mám za sebou testovací období, všechno by teda mělo šlapat a včera jsem začal nanovo a navostro. Taky se nechám pravidelně opravovat u fyzioterapeutky Martiny, ať zase něco nepřepísknu.

Na fotce jedu Squat Every Day chata edition se dvěma 25l barely. A že to v nich šplouchalo! Činky nebyly po ruce a já to prostě ještě nechtěl vzdát. Profi vzpěračská obuv a ghetto oblečení samozřejmostí.

Moje tréninkové trampoty můžeš i nadále sledovat zde, slibuju každotýdenní várku zápisků.
http://www.kubazvedazelezo.net/#!treninkovy-denik/i0f8n

 

Pro původní článek klikni sem!

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle