VIKTORKA U VIETNAMCE

September 6, 2016

 

     Hned pod barákem mám vietnamský krámek. Co krámek, supermarket to je! Člověk vleze dovnitř, čeká zaskládaný tři krát tři metry, stojan se žvejkama a chlast za pultem. Místo toho ho do očí udeří rozsáhlý asijský superlídl, kde se dá sehnat vše od zeleniny, přes stopadesát druhů sprchových gelů, až po vycpávky na zadek (Brazilian butt ™).

 

     Ale to je vedlejší, to jenom nastiňuju scenérii. Důležitá je matka s dítětem. Matka třicátnice, dítě takový to jak už hrozně běhá a řve. Viktorko, Viktorko! Nezlob a poď sem! Cpe matka Viktorce Máršmelouny do ruky. Viktorko, vrať se! Viktorka mezitím tahá z regálu další sladký sranec. Viktorko! Jestli nebudeš zlobit, tak ti koupím ještě něco dobrého. Na, tady máš Montíčko! A Vikrotka jančí a tančí a křičí HAKA HAKA! (což jsem volně přeložil jako high-carb-high-carb) (další IIFYM maniak, aha).

 

     Možná kdyby maminka Viktorku nepředávkovávala cukrem jak feťáka na odvykačce, byla by Viktorka snesitelnější. Viktorka samozřejmě za nic nemůže, Viktorka je v tomhle příběhu oběť. Tak by mě zajímalo, jestli měla Viktorka od rána aspoň kus jídla. JÍDLA. Nebo jestli snídala maršmelouny máčený v montíčku a zalila to Kubíkem. Možná ještě panákem protizlobidlové slívky. (ale to už spekuluju)

 

     Ty vole, já mam zas tepovku. Jakto, že na blbou bouchačku, auto, nebo průkaz mladýho cyklisty musíš dokázat aspoň náznak způsobilosti a na dítě nic takovýho neexistuje? Jak je možný, že tý matce nedojde, že tomu dítěti ubližuje? Přece nemůže být tak blbá, aby si pletla studentskou pečeť s mrkví!

 

     A to není poprvý, ani naposledy. Viděl jsem jak v tramvaji matka rvala takovýmu tomu dítěti ještě skoro bez zubů (v tomhle fakt nejsem dobrej) krosanta do pusy až mu lezl nugát z nosu. Jak ve výměně manželek (no a co) dávala matka šestileté dceři k snídani misku Bersi s kecem - “Jí to chutná a do oběda dá pokoj.”

 

     Jako jo, občas dítěti udělam radost a dopřeju mu kokino, vo tom žádná. Ale tohle konstatntní devastování mladého organismu by mělo být trestaný minimálně zavedením kořenový zeleniny do konečníku.

 

Po originální článek klikni zde

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle