ŽE ČERSTVÝ MAMINY NEMŮŽOU TRÉNOVAT?

December 3, 2016

 

Ok, Ircza není žádný máslo a už má u nás v Aréně něco odtrénováno. Cvičení přerušila až v těhotenství a na svůj jubilejní stý trénink v Aréně dorazila na den přesně 6 týdnů po porodu. Takže jak dočekala oficiální poporodní bezčinkové období, už se řítila s kočárkem na trénink.

 

Jestli má někdo pocit, že to po porodu nejde a cvičení je hazard se zdravím, je na těžkém omylu. Za Á je Irča zkušená cvičenka a ví, co si může dovolit a za Bé to bereme dost zlehka, s mozkem a od úplných základů. (žádný legpresy na bosu)

 

Co jsme teda dělali?
První byla na řadě rozcvička a test mobility – prostě jsme se hýbali a zkoumali, kde co za tu dobu zatuhlo. Zjistili jsme, že až na zatuhlé šunkostruny (hamstringy) je Irča hotová hadí žena.
Dál jsme sledovali funkci břicha a zadku – jestli je ještě umí vůlí zatnout a následně zapojit při cvičení.

Následoval test dýchání – tam byl trochu problém a Irča dostala za domácí úkol trénovat krokodýla. (dechové cvičení, do ZOO kvůli tomu nemusí)
No a pak už klasika – dřepy a mrtvé tahy s kettlebellem (neskákejte z vokna, bylo to se zlomkem vah, které Irča před porodem zvládala). Takže žádné rekordy, jen zopakování pohybových vzorů a zase s důrazem na břicho, zadek a dech.

 

Irča první trénink zvládla na jedničku a to i přes to, že některé cviky musela jet v supersérii s odskakováním ke kočárku. 


Děkuju Irče za důvěru a těším se na další trénink :)

 

(fotku jsem samozřejmě pořídil na kámen z Botiče a ne, Pražské vodovody a kanalizace a.s. mě nesponzorují)

 

www.facebook.com/kubazvedazelezo

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle