DESET MINUT KAŽDEJ DEN!

December 21, 2016

Bratři Sověti vážně vědí, jak odhalit zápaďáckého špióna. Legenda praví, že při skupinovém pití vodky před hospodou Rusové rafinovaně zaujali pozici hlubokého dřepu a americký špeh se brzy provalil nemobilním posedem se špatným balancem a patama ve vzduchu.

 

Nedřepuj jako americký špion, dřepuj jako správný ruský maladěc! Jak dlouhou dobu musíš strávit ve dřepu, abys nebyl v matičce Rusi ukamenován matrioškama? (bacha, zdánlivě nekonečná munice)

Deset minut. Každej den. Co se dá za deset minut stihnout? Vlastně nic. Možná postnout selfíčko, zkouknout půlku dílu Přátel, proscrollovat novinky na facebooku..

 

Co po tobě chci je, abys každej den oželel deset minut zevlování na médiích a věnoval je své největší slabině. A nedělej že netušíš, o čem mluvím. Moc dobře o ní víš, jen se k ní nedokážeš postavit čelem.

Stojí tvůj dřep za starou bačkoru? Budeš sedět deset minut denně ve dřepu.

Máš hrb jako samec velblouda jihoajťáckého? Budeš si deset minut denně hrát na Golden Gate Bridge, mostovat a pracovat na extenzi hrudníku.

Máš bolavý zápěstí? Deset minut denně ho budeš rozhýbávat a posilovat (bez Dolly Buster).

 

Chceš lepší stojku? Strávíš deset minut každý den hlavou dolu.

Trpíš na kačeří prdel, zatuhlé kyčle, bolavá záda, zkrácené hamstringy, předsazenou hlavu, slabý břicho? DESET MINUT KAŽDEJ DEN!

Máš pocit, že je to moc? Nejsi schopný dát svému nejslabšímu článku deset minut denně a radši se jím necháš navždycky táhnout ke dnu? Deset minut denně ti dá pět hodin měsíčně. To už je řádná dávka času. Je to dávka, co ti pomůže se někam posunout a udělat změnu.

 

Ale.. Ale já byl unavenej z práce.. Ale já mam doma děcka.. Ale já přišel z hospody na plech.. Ale... ale...

 

Super! Zalej pixlu jihlavanky, ukliď děcka do sklepa, dej si ledovou sprchu, je mi to jedno. Chceš se zlepšit? Tady máš práci, co musíš udělat. Selžeš jednou a už se to s tebou potáhne.

 

“Tak já dneska vynechám a zítra dám dvacet”. Jmenuje se to “dvacet minut obden”, nebo “deset minut tu a tam”? DESET MINUT KAŽDEJ DEN! Nikdy nevynechej, škrtej si dny v kalendáři a jak budeš mít fajfku od Kariny až po Novej rok, stane se z tebe úplně novej člověk se značně zredukovaným počtem slabých článků a hlavně s neprůstřelnou pracovní morálkou.

 

Tak co, na čem budeš pracovat ty?

 

Mimochodem, kdo mi napíše, že začne od novýho roku, dostane pěsťovku do držky :)

 

DESET MINUT KAŽDEJ DEN! Takže i dneska.

 

Tak hezký Vánoce!

 

www.facebook.com/kubazvedazelezo

Please reload

OBLÍBENÉ

JAK ČASTO DŘEPOVAT?

March 7, 2016

1/4
Please reload

FACEBOOK
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle