SOUKROMÉ LEKCE

Rád bys se mnou spolupracoval formou soukromých lekcí? Na téhle stránce se dozvíš co a jak, kudy a kam a taky za kolik. 

První hodina - diagnostika

První hodina je diagnostická. Probereme tvoji sportovní a zdravotní historii, současný trénink a případné bolesti, které tě trápí. Taky mě bude zajímat, co od spolupráce čekáš a jaké jsou tvé cíle. Potom přichází diagnostika - budeme zkoušet nejen hybnost kloubů, ale taky svalovou práci břicha, zadního řetězce a lopatek. Určitě se na první hodině naučíš, jak správně dýchat. Protože na tom to stojí. Z první hodiny si odneseš nejdůležitější cviky cílené na nápravu problémů, které v diagnostice odhalíme.

Kudy za mnou?

Trénuju v soukromé tělocvičně na Slezské 117 (poblíž obchodního domu Flora) a to od pondělí do pátku mezi 7-12 hodinou. Až dojdeš na místo, zazvoň dvakrát na Jdidosebe s.r.o. a vyjdi do prvního patra. Vstoupíš do prvních dveří nalevo a tam už budu já. Raději ještě přikládám mapku, aby ses na své první výpravě za mnou nezatoulal. Kdyby přece - moje číslo je 725107162.

Co s sebou?

Vezmi si jen oblečení na trénink a něco na psaní poznámek - bloček nebo mobil postačí. Pokud nemáš speciální boty na trojboj nebo vzpírání, tak nech obuv klidně doma, většinu tréninku strávíš v ponožkách nebo naboso.

Kolik stojí úvodní hodina a spolupráce?

Úvodní/diagnostická hodina trvá 75 minut a stojí 1800 korun.


Pokud máš zájem o dlouhodobější spolupráci, balíček deseti hodinových lekcí vyjde na 15 000 korun. Úvodní hodina se v tomto případě počítá jako první lekce a je tedy zahrnutá v ceně balíčku. 

 

Spolupráce potom zpravidla funguje tak, že se nejdřív vídáme jednou týdně a postupem času se frekvence snižuje na jeden trénink za dva týdny. Vždy jde o tvé individuální potřeby, podle nich spolu určíme i intenzitu výuky.

Jako součást spolupráce ti budu psát plán mobility, nápravných cviků a silového tréninku, abys mohl trénovat a zlepšovat se i mezi lekcemi.

 

Vstup do posilovny je zahrnutý v ceně.

Bojíš se investice?

To opravdu nemusíš. Pokud zjistíš, že ti moje služby nevyhovují, rád ti za úvodní hodinu nebo za nevychozené lekce vrátím peníze. 

Jaké jsou podmínky pro zrušení lekce?

Domluvený termín lekce pro mě znamená určitý závazek. A stejně tak, jako já včas na hodinu dorazím, nebo ji případně s dostatečným předstihem zruším, očekávám to samé i od tebe. Jelikož tohle bývá pro lidi problém, nastavil jsem tato pravidla:

- Zrušení lekce aspoň 48 hodin předem je bez poplatku.

- Zrušení lekce 48 hodin a méně předem je za 100% ceny lekce. 

Pokud náhle onemocníš nebo se zraníš, máš možnost rušit do 24 hodin předem bez poplatku. Jsme jenom lidi a zdraví je vždy na prvním místě.

Tato pravidla mimochodem platí i pro mě.

Máš to za mnou daleko a přesto bys už rád začal? V online Učebně můžeš trénovat podle mého aktuálního programu a vzdělávat se z pravidelných lekcí, které vychází každý týden.